Ambalaj Durumu

VIP Kartvizitinize
Yakışan Bir Kutuyla Sahip Olun

Kartvizitlerinize Yakışan Ambalaj

Kartvizitlerimizi imal ederken kaliteyi ön planda tutan firmamız üretiminde o
lduğu gibi ambalajlamada müşteri memnuniyeti için çak itinalı davranarak verdiği kaliteye yakışan ahşap kutuda siparişlerinizi adreslerinize göndermektedir. Müşterilerilerimizin memnuniyeti bizlere dahada güç verdiği için gelecekde aynı vizyonla bakan firmamızın yeniliklerini takip etmeye devam edin...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Paketleme Nasıl Yapılıyor?

 

Kartvizitleri imal aşamasından sonra kalite kontrol edilir. Her kart ayrı ayrı incelendikten sonra içinde özürlü kart varsa ayrılır.

Adetleri tamamlandıktan sonra tahta kutumuzun içine kartvizitler tozdan ve rutubetden etkilenmemesi için kutunun içine  özel pelur kağıt yerleştirilir.

Daha sonra kartlar kutunun içine koyularak kargoda sallanmalardan dolayı kırılmaları önlemesi için koruyucu şişme poşetle desteklenir. Ayrıca kapağın açılmaması için özel bir etiketle kapak kutuya sabitlenir.

Türkiye'nin çikolata üretiminde sayılı markalarından biri olan melodi çikolatası ikramımız olarak kutu içine yerleştirilir.  

Kutunun son olarak kurdelası takıldıktan sonra Kutu kargoda darbelere karşı zarar görmemesi için ayrı bir mukavemetli karton kutuya koyularak kargoya hazır hale gelir.