Bayilik Şartları

manisa kartvizit malatya kartvizit afyon kartvizit

Bayilik

Elkart Markası Türkiye'de Bayilik olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Elkart Bayii işletmeciliği için verilen lisans süresi 7 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Bayii Adaylarında Aranan Özellikler:

 

Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek
Bulunduğu şehirde Ajans ve Matbaalar tarafından tanınır olmak
 

Destek Hizmetleri:
 

Bayilerimize, açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.
 

Yatırım Şartları:
 

Yatırım maliyeti; Bayilerimizden beklentimiz bulunduğu şirketin konumu, Büro veya Dükkan içi anlaşılır fotoğraf çekimleri yapılarak tarafımıza iletmeleri gerekmektedir. Yıl içerisinde oluşturulan kataloklardan bedel karşılığında Elkart'ın belirlediği kadar ajans ve matbaalara dağıtmak üzere satın almaları gerekir. 7 yıllık Bayilik lisans bedeli 5.000 TL + KDV dir. 
 

Showroom Düzenleme:
 

Bayilik lisans anlaşması yapıldıktan sonra hemen veya en fazla 3 yıl içerisinde Elkart'ın kurumsal yapısını kullanarak bayilerin en az 30 m2 İnsanların ve araçların yoğun ilerlediği bölge olmak kaydıyla Elkart Showroom'unu oluşturmak şartı vardır.
Öğrenmek istediğiniz sorularınız varsa lütfen bizimle irtibata geçin... 

Bayilik Başvuru Formu